Návrat na hlavní stranu

Perníkář Janoš živnostníkem roku

Výsledky soutěže Podnikatel Pardubického kraje jsou na světě
Pardubice - Ve středu byli v historických prostorách pardubického zámku oceněni nejúspěšnější účastníci soutěže Podnikatel Pardubického kraje.
V kategorii Živnostník roku Pardubického kraje zvítězil s velkým náskokem výrobce perníků z Pardubic Pavel Janoš. Pavel Janoš se " perníkařením" zabývá již od začátku devadesátých let. "Jde o rodinnou tradici, cukráři a perníkáři byli mí rodiče i babička," uvedl Pavel Janoš. "Jsme založením spíše rodinná firma, snažíme se především o dobré jméno kraje, Pardubic a perníku. Ten náš se odlišuje od ostatních především kvalitou těsta a kreativním, čistým a vkusným zdobením. Odměnou je pro nás radost zákazníků, kteří od nás odcházejí spokojeni. V podobě dárků tak často putuje do celého světa," dodal Pavel Janoš (na fotografii Tomáše Kubelky).
Pardubický deník
Manažerem roku Pardubického kraje se stal ředitel Správy a údržby silnic Pardubického kraje Miroslav Němec. "Vítězství v této soutěži je pro mě velkou ctí, v tajném hlasování totiž porotci dospěli ke spontánní shodě. Organizace, které jsem ředitelem, zaznamenala od doby svého vzniku v roce 2002 obrovskou dynamiku," uvedl pro náš Deník Miroslav Němec.
O nejlepší společnosti v kraji se svedl tuhý boj. Vítězství nakonec získala firma Kiekert- CS, která sídlí v Přelouči. Ta se zabývá montáží a kompletací sestav a podsestav zámků a centrálních zámků automobilů. "Pochopitelně jsem velmi spokojeni," uvedl vedoucí divize lidských zdrojů firmy Kiekert- CS Petr Černohorský.

Vendula Fižová
Pardubický deník 18.11.2006

DALŠÍ INFORMACE: Výroba medového perníku JANOŠ

SOUVISEJÍCÍ TISKOVÉ ZPRÁVY A ČLÁNKY

Zveřejněno 18.11.2006 v 13:40 hodin

Copyright 1998-2022 © Luděk Šorm
www.anthology.winris.cz je registrovaná ochranná známka společnosti Kam na Pardubicku s.r.o.